Michał Kleszczewski

Michał Kleszczewski

Prezes Zarządu kleszczewski@eskadra.eu
Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, magister o specjalizacji finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej EsKadra Sp. z o.o. i kompleksu sportowo-rekreacyjnego Strefa Sportu Sp. z o.o. Manager sportowy. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnego rodzaju firmami. Zdobył je m.in. w firmie Toyota Radość u jednego z czołowych dealerów Toyota Motor Poland w Polsce. W Central European Entertainment Sp. z o.o. był operatorem pierwszych restauracji Subway w Polsce. Z kolei w Domu Inwestycyjnym Management & Consulting Sp. z o.o. zajmował się doradztwem w zakresie wprowadzania spółek na Giełdę Papierów Wartościowych, w tym na platformę inwestycyjną NewConnect.
Jarosław Wojciechowski

Jarosław Wojciechowski

Dyrektor Sportowy 500 415 151wojciechowski@eskadra.eu
Rodowity Warszawiak, który swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w wieku 12 lat w Legii Warszawa. W stołecznym klubie przeszedł wszystkie szczeble rozwoju piłkarskiego. W wieku 20 lat zadebiutował w I lidze (obecnie Ekstraklasa). W sezonie 1989/1990 zdobył z Legią Warszawa Puchar Polski. Następnie swoją karierę piłkarską kontynuował we Francji. Po powrocie z zagranicy występował na boiskach 3 ligi (obecna 2 liga) w warszawskich zespołach: Okęciu i Olimpii. Karierę piłkarską zakończył w 4-ligowej Marcovii Marki. Od 2000 do 2010 roku trener piłki nożnej w Marcovii Marki, w tym czasie w latach 2007 – 2010 prowadził Kadrę Mazowsza rocznika 1996, z którą zdobył Puchar Kazimierza Górskiego oraz 3 miejsce w Pucharze Wacława Kuchara. W latach 2010 -2013 był zatrudniony w Legii Warszawa gdzie pracował jako trener oraz koordynator z zespołami roczników 1997 i 1998. W latach 2013 – 2016 pełnił funkcję koordynatora szkolenia akademii piłkarskiej ekstraklasowego Zagłębia Sosnowiec. Następnie w latach 2016 – 2019 pełnił funkcję Dyrektora Akademii. W 2018 roku ukończył kurs UEFA Elite Youth w Szkole Trenerów PZPN.
Olaf Ćwierzyński

Olaf Ćwierzyński

Dyrektor organizacyjny 500 760 770cwierzynski@eskadra.eu
Absolwent warszawskiej uczelni SGGW. Ukończył kierunek Turystyka i Rekreacja. W klubie odpowiada za sprawy administracyjne oraz przebieg procesu szkoleniowego. Posiada licencję trenerską typu UEFA A. Doświadczenie zdobywał w Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa, gdzie z sukcesami prowadził roczniki, które regularnie awansowały na coraz wyższe poziomy w rozgrywkach MZPN. Dbał także o rozwój klubu od strony administracyjnej, pełniąc funkcję Kierownika Sportowego. Dodatkowo ma za sobą staże w znanym niemieckim klubie – Borussia Dortmund oraz Legii Warszawa. Uczestniczył w wielu kursokonferencjach dla trenerów.
Konrad Podeszwik

Konrad Podeszwik

Trener rocznika 2006 790 498 438
Wychowanek Marcovii Marki. Będąc zawodnikiem na szczeblach juniorskich szkolił się pod kierunkiem obecnego Dyrektora sportowego Eskadry – Jarosława Wojciechowskiego. Pracę jako trener rozpoczął w wieku 21 lat. W Markach uczył grać w piłkę nożną lokalne dzieci i młodzież w latach 2011-2018. W 2019 podjął pracę jako trener drużyny młodzieżowych w Legionovii Legionowo. Obecnie od 2019 roku również asystent Trenera w Reprezentacji Kadry Mazowsza w roczniku 2008 Legitymuje się licencją trenerską UEFA B oraz posiada stopień Menadżera Sportu uzyskany w Polskiej Akademii Sportu.
Marek Sałasiński

Marek Sałasiński

Trener rocznika 2008 601 231 294
Wielki pasjonat piłki nożnej, wychowanek Legii Warszawa od poziomu skrzata do seniora w III-ligowych rezerwach klubu. Do dziś aktywny piłkarsko na poziomie amatorskim. Trener z licencją UEFA B, który ma za sobą staże trenerskie w Legii Warszawa oraz TSV 1860 Rosenheim(Niemcy). Dodatkowo w dorobku pobyty za granicą i obserwacja pracy Akademii Młodzieżowych (Hertha Berlin oraz Waldhof Mannheim). Poprzednio pracował w warszawskiej Real Football Academy. Motto trenerskie ”Daj od siebie więcej, niż od Ciebie oczekują”.
Jacek Mierzejewski

Jacek Mierzejewski

Trener roczników 2014 i 2015 603 441 196
Absolwent kierunku logistyka na Akademii Sztuki Wojennej. Wychowanek UKS AON Rembertów, gdzie przez lata pełnił różne funkcje od trenera do wiceprezesa ds. sportowych. Legitymuje się licencją trenerską UEFA B. Posiada także uprawnienia kierownika i wychowawcy wypoczynku oraz ukończony kurs animatora czasu wolnego.
Rafał Wielądek

Rafał Wielądek

Trener rocznika 2011 514 033 389
Wychowanek Klubu Dolcan Ząbki, którego barwy reprezentował na poziomie 1 Ligi, gdzie łącznie rozegrał ponad 300 meczów i strzelił 70 bramek od 1 do 4 ligi oraz w Kadrze Mazowsza. Obecnie jest czynnym zawodnikiem 4-ligowego zespołu Huragan Wołomin. Gra na pozycji pomocnika. Przygodę trenerską rozpoczął w 2014 roku w Klubie UKS Szel-Gol, gdzie z rocznikiem 2007 uzyskał 3 kolejne awanse w rozgrywkach ligowych MZPN. Ma licencję trenerską UEFA B oraz dyplom Instruktora Piłki Nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Patryk Araźny

Patryk Araźny

Trener roczników 2011 i 2012 692 456 608
Ambitny trener z licencją UEFA B, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami młodzieżowymi m.in jako wychowawca kolonijny i trener w klubie UKS ASzWoj Rembertów. Od najmłodszych lat wielki fan piłki nożnej. Podczas osobistej przygody piłkarskiej jako zawodnik reprezentował barwy stołecznych klubów: Legii, Agrykoli, Drukarza, GKP Targówka czy UKS ASzWoj Rembertów. W ramach rozwijania swoich umiejętności ukończył również kurs sędziowski i posiada licencję sędziowską. W AP EsKadra od stycznia 2020 roku jako trener roczników 2011 i 2012.
Łukasz Dela

Łukasz Dela

Trener roczników 2012, 2014 i 2015 694 941 552
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W trakcie studiów zdobył specjalizację menadżera sportu, instruktora piłki nożnej oraz trenera przygotowania motorycznego. W ramach rozwoju zawodowego trener Łukasz ukończył wiele kursów z zakresu przygotowania motorycznego (m.in.: FMS™- Functional Movement Screen, EPI 1- Elite Performance Istitue oraz Długofalowy rozwój dzieci i młodzieży w piłce nożnej organizowany przez BetterWay). Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich klubach jak Zagłębie Sosnowiec, Radomiak Radom czy Polonia Warszawa. Posiada licencję trenerską UEFA C.
Łukasz Zaremba

Łukasz Zaremba

Trener bramkarzy 509 184 839
Były bramkarz Legii Warszawa, Górnika Łęczna oraz Chrobrego Głogów z ponad 250-ma występami na koncie w karierze, w tym m.in. 1/16 Pucharu Polski w barwach Chrobrego Głogów. Trener w szkole bramkarzy Legia Soccer Schools , Akademii Legii Warszawa oraz Goldkeepers. Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Posiada licencje trenerską UEFA B oraz dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Piłka Nożna w Polskiej Akademii Sportu.