BOISKO GŁÓWNE 105m x 68m

Pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną trawą spełnia wszystkie wymagania grup młodzieżowych (w tym Centralnej Ligi Juniorów) oraz seniorskich do IV ligi włącznie. Jego zalety docenił również wielokrotny mistrz Polski. Legia Warszawa korzysta z tego obiektu na potrzeby rozgrywania meczów w CLJ oraz treningów kilku swoich zespołów.

BOISKO C SZTUCZNE CAŁOROCZNE 60m x 40m

Boisko treningowe o nawierzchni syntetycznej. Dzięki zastosowaniu sztucznej trawy typu iDNAX, renomowanego angielskiego producenta FieldTurf, udało się uzyskać warunki zbliżone do naturalnej murawy. Identyczna nawierzchnia została zainstalowana na obiektach City Football Academy w Manchesterze. Boisko jest przykryte balonem. Dwupowłokowa hala pneumatyczna jest wyposażona w nowoczesne systemy, m.in. nawiewowy, grzewczy i ostrzegania przed śniegiem oraz silnym wiatrem. Nawet w środku zimy panuje w niej temperatura od 13 do 15 stopni Celsjusza, co daje użytkownikom duży komfort.

BOISKO B TRENINGOWE 105m x 68m

Pełnowymiarowe i oświetlone boisko piłkarskie z naturalną trawą jest przeznaczone do każdego rodzaju treningów. Posiada zezwolenie MZPN na rozgrywanie meczów ligowych we wszystkich kategoriach młodzieżowych.

BUDYNEK

W budynku klubowym mieści się nowoczesne zaplecze sanitarno-szatniowe, składające się m.in. z 5 szatni, z których każda posiada prysznice oraz toalety. Jest również poczekalnia dla rodziców, recepcja oraz magazyn sprzętu. Bezpośrednio do budynku przylega parking na 100 samochodów.

KAWIARNIA

Dla naszych gości prowadzimy również małą kawiarenkę, gdzie kibice, a także rodzice, czekający na swoje pociechy, mogą napić się ciepłej herbaty lub kawy i odpocząć na wygodnych kanapach.

SZATNIA

Przestronne pomieszczenia szatniowe są połączone z zapleczem sanitarnym, w którym znajdują się toalety, wyposażone w pisuary oraz prysznice.

TRYBUNY

Dla kibiców mamy przygotowaną trybunę, znajdującą się tuż obok boiska głównego. Może pomieścić ponad 300 widzów. Dysponujemy także wydzielonym sektorem dla kibiców przyjezdnych drużyn.