ProTrainUP – System, który daje klubom możliwość zarządzania kadrami, kontrolowania składek, budowania bazy ćwiczeń, tworzenia treningów czy sprawdzania frekwencji na treningach. Większość funkcjonalności dostępnych jest za pomocą kilku kliknięć!

ProTrainUp to innowacyjny program, dzięki któremu zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić, a w jakich elementach osiągnął już dobre wyniki. Rodzice młodych zawodników mają wgląd w wyniki sportowe swoich dzieci. Mogą także sprawdzić, czy uczęszczają one regularnie na treningi swojej drużyny, a nawet zobaczyć jak wygląda stan opłacanych składek.

Program PTU przygotował wersję mobilną. Aplikacja została przygotowana na dwa systemy: IOS oraz Android. Poza funkcjami podstawowymi, takimi jak sprawdzanie obecności, podgląd kalendarza wydarzeń, tabeli ligowej i terminarza, daje także możliwość komunikowania się z trenerem i innymi zawodnikami. Aplikacja to także fantastyczne narzędzie do powiadamiania zawodników, rodziców oraz trenerów na temat istotnych kwestii. Powiadomienia dotyczyć mogą: nowej informacji w szatni, wydarzenia na kalendarzu, zmiany godziny treningu, powołania na mecz czy też zaległej składki.

Dane do logowania do panelu rodzica są generowane przez pracownika naszej Akademii i przychodzą do Państwa na adres e-mail wskazany w umowie o świadczenie usług.

Przewodnik dla rodziców – https://issuu.com/protrainup.com/docs/system_protrainup_-_przewodnik_dla_rodzicow

 

Virium – Aplikacja do śledzenia wyników i terminarzy Ligi Zimowej Strefy Sportu. Wystarczy teraz pobrać aplikacje z odpowiedniego sklepu i znać kod ligi. Należy postępować wg następujących kroków:

 

1. Zainstalować aplikację Virium z odpowiedniego dla swojego telefonu sklepu lub koniecznie pobrać aktualizację, jeśli aplikacja wcześnie została zainstalowana:

– Google Play (dla telefonów z Androidem) https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.playooleague.player

– AppStore (iPhone’y) https://apps.apple.com/us/app/virium/id1478116091

2. Przy logowaniu do aplikacji należy wpisać swój numer telefonu, a także kod z sms, który zostanie dostarczony po wpisaniu swojego numeru telefonu

3. Po zalogowaniu kliknąć przycisk „Mam kod ligi”.

4. W formularzu, który się otworzy należy wpisać odpowiedni kod Ligi, czyli “strefa”i rocznik bez odstępu np. “strefa2007a”

5. W razie problemów należy: Wylogować się i zalogować ponownie do aplikacji (kliknąć ikonę drużyny w prawym górnym rogu ekranu, następnie kliknąć wyloguj, postępować od punktu 2).

Szczegółowa instrukcja aplikacji mobilnej znajduje się pod linkiem: http://www.strefa-sportu.com/wp-content/uploads/2019/12/Instrukcja-obs%C5%82ugi-aplikacji-mobilnej-2.pdf