Playoo Academy – Aplikacja do komunikacji z rodzicami zawodników AP EsKadraAplikacja wyświetle w formie powiadomień wszystkie wiadomości wysyłane normalnie w formie SMS lub e-mail. Dodatkowo pozwala na sprawdzenie salda płatności zawodnika.
Wystarczy pobrać aplikację z odpowiedniego sklepu i wpisać numer telefonu podany w umowie uczestnictwa, ponieważ taki został wpisany w systemie:
– Google Play (dla telefonów z Androidemhttps://play.google.com/store/apps/details?id=pl.playoo.academy
– AppStore (dla telefonów iPhonehttps://apps.apple.com/us/app/playoo-academy/id1450085152

Virium – Aplikacja do śledzenia wyników i terminarzy Ligi Zimowej Strefy Sportu. Wystarczy teraz pobrać aplikacje z odpowiedniego sklepu i znać kod ligi. Należy postępować wg następujących kroków:

1. Zainstalować aplikację Virium z odpowiedniego dla swojego telefonu sklepu lub koniecznie pobrać aktualizację, jeśli aplikacja wcześnie została zainstalowana:
– Google Play (dla telefonów z Androidem) https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.playooleague.player
– AppStore (iPhone’y) https://apps.apple.com/us/app/virium/id1478116091

2. Przy logowaniu do aplikacji należy wpisać swój numer telefonu, a także kod z sms, który zostanie dostarczony po wpisaniu swojego numeru telefonu

3. Po zalogowaniu kliknąć przycisk „Mam kod ligi”.

4. W formularzu, który się otworzy należy wpisać odpowiedni kod Ligi, czyli “strefa”i rocznik bez odstępu np. “strefa2007a”

6. W razie problemów należy:
Wylogować się i zalogować ponownie do aplikacji (kliknąć ikonę drużyny w prawym górnym rogu ekranu, następnie kliknąć wyloguj, postępować od punktu 2).

Szczegółowa instrukcja aplikacji mobilnej znajduje się pod linkiem:
http://www.strefa-sportu.com/wp-content/uploads/2019/12/Instrukcja-obs%C5%82ugi-aplikacji-mobilnej-2.pdf