
Rocznik 2015 pod wodzą Trenera Adriana Górnego, wziął udział w niezwykle wartościowych zajęciach. Naszym mentorem był Trener Marek Dragosz! 🤝
Skupiliśmy się nie na taktyce czy technice, ale na tym, co równie ważne – komunikacji, budowaniu zespołu i sferze mentalnej.
👤 Kilka słów na temat Trenera Marka Dragosza
To trener nietuzinkowy w polskim sporcie! Przez wiele lat pełnił funkcję Selekcjonera Reprezentacji Polski w Amp Futbolu, z którą zdobywał medale Mistrzostw Europy. To wybitny szkoleniowiec, mówca motywacyjny i ekspert od zadań specjalnych, który jak nikt inny potrafi dotrzeć do głów zawodników, ucząc ich współpracy, szacunku i wiary we własne możliwości. 🇵🇱🔝
To była potężna dawka inspiracji dla naszych młodych piłkarzy! Dziękujemy za przekazaną wiedzę! 👏





