Obóz zimowy AP EsKadra w Łodzi
Data dodania: 2020-02-21
Ferie zimowe dobiegają już końca, a za nami również owocny pobyt w Łodzi. Tegoroczny obóz przygotowawczy do rundy wiosennej był wyjątkowo intensywny i pracowity, jednak zawodników nie opuszczał dobry humor i chęć do gry. EsKadrowicze w liczbie 60 zwartych i gotowych na wszystko piłkarzy podzieleni byli na 3 grupy treningowe: 2005/2006, 2007/2008 oraz 2011/2012.

Dla niektórych dzień rozpoczynał się bladym świtem, od rozruchów porannych na oszronionym boisku lub hali. Po obfitych śniadaniach następowały treningi na boiskach, hali, siłowni lub sali fitness w zależności od grupy i planu treningowego. Po południu rozgrywaliśmy sparingi z najsilniejszymi zespołami z okręgu łódzkiego jak: Widzew Łódź, ŁKS Łódź, SMS Łódź i wiele innych. Wieczorem natomiast przychodził czas na regenerację na basenie i w jacuzzi. Ale to nie wszystko, gdyż mimo tak napiętego grafiku znajdywaliśmy też czas na zabawy integracyjne, turniej w FIFA na PlayStation, wieczór z oglądaniem meczu przy pizzy oraz kręgle.

Wiele godzin treningów i gry oraz wspólnie spędzony czas z pewnością przełożą się na zgranie i przygotowanie naszych zespołów do wymagań rozgrywek ligowych na wiosnę. Pomimo zmęczenia, aż nie chce się wracać do Warszawy i już teraz wyczekujemy obozu letniego w Zarzeczu!!👊