Data dodania: 2019-01-17

W niedzielę 13 stycznie zakończyły się rozgrywki III edycji Ligi Zimowej organizowanej przez Strefę Sportu. Mając na uwadze rozwój zawodników i danie im jak największej ilości rozegranych na boisku minut spośród zawodników z grupy pomarańczowej stworzone zostały dwa zespoły rywalizujące w lidze.

Po bardzo udanej debiutanckiej rundzie w rozgrywkach MZPN zespół miał na celu porządne przepracowanie okresu przygotowawczego, aby być gotowym na rundę wiosenną. Ważnym elementem tych przygotowań był udział z lidze zimowej, która dawała szansę na regularne mecze i sprawdzanie schematów ćwiczonych na treningach.

Podsumowując występ zawodników z grupy pomarańczowej w tej edycji trzeba powiedzieć, że od początku sezonu poczynili oni znaczne postępy, a ciężka praca na treningach przynosi zamierzone rezultaty. Mecze chłopaków dawały kibicom wiele radości i możliwość przeżywania prawdziwych piłkarskich emocji. Z wielkimi nadziejami patrzymy w przyszłość i nie możemy się doczekać kolejnych występów tej drużyny!