2012 na Warsaw Deyna Cup
Data dodania: 2019-10-10

W sobotę 5 października na warszawskiej Pradze odbył się turniej Warsaw Deyna Cup, który wspominał osobę wybitnego piłkarza Kazimierza Deynę. Dla naszych podopiecznych z drużyny 2012 był to pierwszy prawdziwy turniej, w którym brali udział, ponieważ wcześniej mogli się mierzyć z rywalami jedynie w meczach towarzyskich.

Pomimo tremy i lekkiej niepewności chłopcy przystąpili do rywalizacji podzieleni na dwa zespoły, co zapewniało każdemu z nich znacznie więcej minut na boisku, a co za tym idzie więcej zdobytego doświadczenia.

Ostatecznie po wielu piłkarskich emocjach jedna z naszych drużyn osiągnęła III miejsce, dzięki czemu już przy pierwszej okazji dołożyła swoją cegiełkę do klubowej kolekcji pucharów! Druga drużyna zakończyła swój występ na siódmym miejscu, jednak w ich przypadku trzeba to ocenić bardzo pozytywnie ze względu na udział kilku młodszych zawodników.

Mamy nadzieję na dalsze sukcesy i rozwój młodych eskadrowiczów, którzy z pewnością dostarczą nam jeszcze wielu powodów do dumy!