Spotkanie Wigilijne AP EsKadra
Data dodania: 2020-01-09
20 grudnia, czyli ostatniego dnia przed przerwą świąteczną odbyło się już drugie spotkanie wigilijne całej społeczności akademii piłkarskiej EsKadra. Była to wspaniała okazja do integracji w świątecznej atmosferze zarządu, trenerów, zawodników oraz rodziców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż poza ciekawymi rozmowami i pysznymi tradycyjnymi potrawami nie mogło zabraknąć elementu sportowego, czyli strefy gier i zabaw, w której każdy bez względu na wiek i umiejętności mógł do woli cieszyć się grą.

Część oficjalna obejmowała uroczyste podsumowanie dokonań całego klubu w roku 2019 oraz dekorację wszystkich zawodników, którzy w trakcie rozgrywek rundy jesiennej osiągnęli awans lub debiutowali w rozgrywkach MZPN. Na wszystkich naszych podopiecznych czekały upominki oraz szansa zaprezentowania się w świetle fleszy na specjalnym podium.

Ogromnie cieszy nas, że w stosunku do roku ubiegłego było nas znacznie więcej, co potwierdza rozwój EsKadry, a także to, że jako zgrany team podążamy we właściwym kierunku. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już nie możemy się doczekać spotkania za rok, choć jeżeli będziemy się rozwijać w takim tempie, możliwe, że trudno będzie pomieścić wszystkich pod balonem 🙂

Mamy nadzieję, że rok 2020 będzie pełen sukcesów i sportowych emocji. Życzymy wszystkich naszym zawodnikom zdrowia oraz rozwijania swojej piłkarskiej pasji!