Podsumowanie sezonu 2018/2019 w roczniku 2007
Data dodania: 2019-07-05

Wszystko, co dobre niestety kiedyś się kończy i tak też było w przypadku tego sezonu, który dla zespołu 2007 był wyjątkowo udany. Mimo, że drużyna powstała w jego trakcie, to w błyskawicznym tempie osiągnęli duże sukcesy.

W rozgrywkach ligowych MZPN, w których z racji powstania drużyny musieliśmy startować od najniższego poziomu chłopcy pokazali dużą klasę. Ani na chwilę nie zabrakło im motywacji, dzięki czemu zakończyli sezon z kompletem punktów i zwycięstw, największą liczbą strzelonych bramek i najniższą straconych. Takie rezultaty oznaczały pewny awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Dobre występy nie pozostały niezauważone, przez co dwóch zawodników dostało powołanie na konsultację do kadry Mazowsza w swoim roczniku.

Drużyna zdążyła też zjeździć niemal cały kraj od Podhala po Pomorze uczestnicząc w prestiżowych turniejach i przywożąc z nich cenne puchary! Co więcej, udało im się rozegrać międzynarodowe mecze sparingowe z drużynami z Anglii i Ukrainy, które z pewnością były wartościowym doświadczeniem.

Jesteśmy pewni, że tak ekspresowe tempo uda się utrzymać i sięgnąć po jeszcze wiele nagród dlatego już od sierpnia zaczynamy ciężką pracę nad przygotowaniem do nowego sezonu.