Archiwum
EsKadra Summer Camp (Roczniki 2011 - 2005) Miejscowość: Miętne Data obozu: 10.08.2019 - 17.08.2019
EsKadra Winter Camp (Roczniki 2010 - 2005) Zamość 02.02.2019 - 09.02.2019
Koszt całkowity1400 zł
ZaliczkaWYMAGANA DO 14 CZERWCA 2019 r. W KWOCIE 700 zł
Strona www obiektuhttps://www.mietne.pl/
Do dyspozycji będą

W ramach obozu przygotowawczego do rundy jesiennej po raz pierwszy udamy się do Hotelu Miętne pod Garwolinem. Czyli miejsca, które zapewni nam fantastyczne warunki treningowe i znajduje się w niedużej odległości od Warszawy. Do naszej pełnej dyspozycji będzie specjalnie przygotowany kompleks sportowo-rekreacyjny, w tym: boiska o naturalnej i sztucznej nawierzchni, hala sportowa oraz kryta pływalnia.

 

Oferta obejmuje:

  • Zakwaterowanie w hotelu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji,
  • Pełne wyżywienie uczestników,
  • Transport w obydwie strony,
  • Ubezpieczenie,
  • Opiekę kadry trenerskiej.
Plan szkolenia

Celem obozu jest szczegółowe przygotowanie do rozgrywek ligowych w nowym sezonie. Aby to osiągnąć, nasi zawodnicy będą intensywnie pracować nad założeniami taktycznymi oraz przygotowaniem motorycznym, podczas treningów i rozgrywanych w trakcie wyjazdu meczów sparingowych.

 

Grupy, które zaczynają swoją ligową przygodę lub też przechodzą do kategorii, w których zwiększa się ilość zawodników na boisku będą się skupiały na oswojeniu z ustawieniem i zachowaniem w grze. W ich przypadku również przewidziane są mecze towarzyskie z rówieśnikami z okolicznych klubów. Naszym podopiecznym nie zabraknie na pewno wszechstronnego rozwoju fizycznego oraz nauczania najważniejszych elementów techniki piłkarskiej.

 

Niezbędnym aspektem obozu będzie również integracja naszych młodych piłkarzy, kształtowanie ich samodzielności i umiejętności współdziałania w grupie, a także rozwój sportowy. Będziemy dążyć do tego, aby wszyscy zawodnicy wrócili z wyjazdu szczęśliwi i pełni motywacji do nowych wyzwań. Natomiast grupy treningowe zintegrowane i przygotowane do rozgrywek ligowych!

Dokumenty
Koszt całkowity1300 zł
ZaliczkaWYMAGANA DO 8 STYCZNIA 2019 r. W KWOCIE 600 zł
Strona www obiektuhttp://osir.zamosc.pl/
Do dyspozycji będą

W ramach obozu przygotowawczego do rundy wiosennej ponownie udamy się do Zamościa, czyli miejsca, które podczas turnusu letniego zapewniło nam fantastyczne warunki treningowe. Tym razem do naszej dyspozycji będą boiska o naturalnej i sztucznej nawierzchni, hala sportowa oraz kryta pływalnia.

 

Oferta obejmuje:

  • Zakwaterowanie w hotelu na terenie Ośrodka Sportu i rekreacji
  • Pełne wyżywienie uczestników
  • Transport
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę kadry trenerskiej
Plan szkolenia

Celem głównym wyjazdu, szczególnie dla drużyn występujących w rozgrywkach ligowych jest jak najlepsze przygotowanie zespołów do rundy wiosennej. W przypadku młodszych drużyn, ważnym aspektem będzie integracja młodych piłkarzy, kształtowanie samodzielności i umiejętności współdziałania w grupie, a także rozwój sportowy.

Olaf Ćwierzyński

Olaf Ćwierzyński

Koordynator Akademii 500 760 770 cwierzynski@eskadra.eu