Michał Kleszczewski

Michał Kleszczewski

Prezes Zarządu kleszczewski@eskadra.eu
Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, magister o specjalizacji finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej EsKadra Sp. z o.o. Manager sportowy. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnego rodzaju firmami. Zdobył je m.in. w firmie Toyota Radość u jednego z czołowych dealerów Toyota Motor Poland w Polsce. W Central European Entertainment Sp. z o.o. był operatorem pierwszych restauracji Subway w Polsce. Z kolei w Domu Inwestycyjnym Management & Consulting Sp. z o.o. zajmował się doradztwem w zakresie wprowadzania spółek na Giełdę Papierów Wartościowych, w tym na platformę inwestycyjną NewConnect. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów.
Bartosz Bobrowski

Bartosz Bobrowski

Dyrektor Akademii 500 415 151dyrektor@eskadra.eu
Z piłką nożną związany od dziecka, pasjonat mający na koncie blisko 15 – letnią przygodę na poziomie zawodniczym w klubach 2 i 3 ligi oraz dwanaście lat pracy jako trener i koordynator ds. szkolenia w kategoriach U6 – U18. W latach 2017 – 2021 budował Akademię Victorii Sulejówek mając duży wkład w wychowanie i rozwój piłkarski młodych zawodników oraz utrzymanie Akademii na poziomie Złotego Certyfikatu PZPN. Obecnie trener z licencją UEFA A oraz najwyższymi uprawnieniami trenerskimi w pracy z dziećmi i młodzieżą w Polsce i Europie UEFA Elite Youth A, uzyskanymi w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlasce. Uczestnik wielu staży trenerskich w Polsce (m.in. Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Znicz Pruszków) i zagranicą (dwukrotnie Benfica Lizbona, Partizan Belgrad). Ponadto Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, magister o specjalizacji wychowanie fizyczne. W pracy szkoleniowej zwolennik “gry w piłkę”, czerpiący dużo wiedzy z metodologii portugalskich i hiszpańskich.
Patryk Araźny

Patryk Araźny

Koordynator Akademii 500 760 770arazny@eskadra.eu
Ambitny trener z licencją UEFA B, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami młodzieżowymi m.in jako wychowawca kolonijny i trener w klubie UKS ASzWoj Rembertów. Od najmłodszych lat wielki fan piłki nożnej. Podczas przygody piłkarskiej jako zawodnik reprezentował barwy stołecznych klubów: Legii, Agrykoli, Drukarza, GKP Targówka czy UKS ASzWoj Rembertów. W ramach rozwijania swoich umiejętności ukończył również kurs sędziowski i posiada licencję sędziowską. W AP EsKadra od stycznia 2020 roku. Obecnie trener grup 2015B i 2016 oraz zawodnik drużyny seniorskiej. Prowadzi również w Akademii zajęcia indywidualne i grupowe.
Rafał Melon

Rafał Melon

Koordynator grup U12 – U18 660 939 636
Trener z licencją UEFA B. W przeszłości pracował jako Dyrektor Akademii Legionovii Legionowo. Od 2016r trener grup dziecięcych i młodzieżowych w klubach: Legionovia Legionowo, AP 11 Legionowo, Marcovia Marki, Legia Soccer Schools. Był również koordynatorem szkolenia młodzieży i asystentem w III ligowej Olimpii Zambrów. Odbył staże zagranicze w Atletico Madryt i Benfice Lizbona. W naszej Akademii pracuje przy grupach 2012A i 2012B.
Agata Bielawska

Agata Bielawska

Kierownik biura Akademii 500 402 702bielawska@eskadra.eu
Absolwentka XXIII LO, ukończyła liczne kursy języka angielskiego. Wiele lat związana z gastronomią w Polsce i za granicą, zarówno w roli pracownika, jak i właściciela. Interesuje się fotografią. Bardzo lubi dzieci i ma z nimi dobry kontakt. W Akademii jest odpowiedzialna za zarządzanie administracją firmy i czuwaniem nad prawidłowym funkcjonowaniem biura. Pracująca również jako kierownik biura w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Strefa Sportu Sp. z o.o, w której odpowiedzialna jest głównie za księgowość i organizację ligi zimowej.
Konrad Podeszwik

Konrad Podeszwik

Trener seniorów 790 498 438
Wychowanek Marcovii Marki. Pracę jako trener rozpoczął w wieku 21 lat. W Markach uczył grać w piłkę nożną lokalne dzieci i młodzież w latach 2011-2018. W 2019 podjął pracę jako trener drużyny młodzieżowych w Legionovii Legionowo. Obecnie od 2019 roku również asystent Trenera w Reprezentacji Kadry Mazowsza w roczniku 2008 Legitymuje się licencją trenerską UEFA B oraz posiada stopień Menadżera Sportu uzyskany w Polskiej Akademii Sportu.
Paweł Rzeszotarski

Paweł Rzeszotarski

Trener grupy 2006 515 463 297
Trener z licencją UEFA B, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją trenera przygotowania motorycznego i instruktora fitness. Jako zawodnik reprezentował barwy Orłów Zielonka, Drukarza Warszawa oraz sekcji futsalowych AZS AWF Warszawa oraz AZS UW Warszawa. Pierwsze kroki trenerskie stawiał w Polskiej Szkole Futbolu oraz Drukarzu Warszawa. W pracy trenerskiej ceni sobie ład organizacyjny, zaangażowanie zawodników oraz sprawną komunikację.
Piotr Lichota

Piotr Lichota

Trener grup 2008/2009 i 2013B 660 187 973
Trener posiadający Licencję UEFA A oraz UEFA Futsal B. Jako zawodnik reprezentował Ruch Chorzów, Śląsk Świętochłowice, Clearex Chorzów (Futsal), Marex Chorzów (Futsal). Pierwsze kroki trenerskie stawiał w Drukarz Warszawa. Do tej pory pracował w Drukarz Warszawa, GKS Futsal Nowiny, Polonia Białogon, KKP Korona Kielce (Centralna Liga Juniorów U15), Kadra Województwa Świętokrzyskiego R2005. Przez 11 lat prowadził drużynę GKS Futsal Nowiny w 1 Polskiej Lidze Futsalu. Jest również 3 krotnym medalistą Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu, w sezonie 2019/20 kategoria U16 brązowy medal, sezon 2021/22 kategoria U13 wicemistrzostwo Polski, sezon 2022/23 kategoria U15 wicemistrzostwo Polski. Odbywał staże w FC Barcelona, Inter Movistar, Reprezentacji Polski w Futsalu. W swoim CV może również zapisać 8 powołań swoich wychowanków do Reprezentacji Polski w Futsalu. Jego motto to: ,,żeby wygrać wyścig trzeba w nim wystartować”
Mariusz Milewski

Mariusz Milewski

Trener grupy 2008/2009 609 030 715
W naszej Akademii od stycznia 2024r jako trener asystent w grupie 2008/2009. Kariera zawodnicza(juniorska): Drukarz Warszawa trampkarz, Okęcie Warszawa, KS Piaseczno. Kariera zawodnicza (senior) KS Piaseczno, Korona Góra Kalwaria, Gwardia Warszawa Futsal: Azs UW 1 liga, Grembach Zgierz (ekstraklasa), Hurtap Łęczyca (ekstraklasa), Boruta Zgierz (ekstraklasa), Gatta Zduńska Wola (ekstraklasa), Legia Warszawa (ekstraklasa). Na poziomie ekstraklasy futsalu zanotował ponad 300 występów, w których strzelił 201 bramek. 44-krotny reprezentant Polski w futsalu oraz 15-krotny Socca reprezentacji Polski w piłce 6 osobowej, w której 2 razy zdobył wicemistrzostwo świata.
Marek Sałasiński

Marek Sałasiński

Trener grup 2008/09 i 2012B 601 231 294
Wielki pasjonat piłki nożnej, wychowanek Legii Warszawa od poziomu skrzata do seniora w III-ligowych rezerwach klubu. Do dziś aktywny piłkarsko na poziomie amatorskim. Trener z licencją UEFA B, który ma za sobą staże trenerskie w Legii Warszawa oraz TSV 1860 Rosenheim(Niemcy). Dodatkowo w dorobku pobyty za granicą i obserwacja pracy Akademii Młodzieżowych (Hertha Berlin oraz Waldhof Mannheim). Poprzednio pracował w warszawskiej Real Football Academy. Motto trenerskie ”Daj od siebie więcej, niż od Ciebie oczekują”.
Norbert Jędrzejczyk

Norbert Jędrzejczyk

Trener grupy 2011 668 155 447
Wychowanek CWKS-u Legia Warszawa. Były zawodnik takich klubów jak: Znicz Pruszków, Chojniczanka Chojnice, Wisła Puławy, Radomiak Radom oraz Widzew Łódź. Licencjonowany trener piłki nożnej posiadający dyplom trenerski UEFA A. Absolwent Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. Kilka lat związany z Mazowieckim Związkiem Piłki nożnej w ramach projektu Mazowieckiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży, skupiającego w swoich szeregach najzdolniejszą młodzież z województwa mazowieckiego. Posiada dyplom menadżera sportu uzyskany w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie. Współtwórca New Elite System – projektu ukierunkowanego na wszechstronny rozwój indywidualny sportowców, trenerów oraz instytucji związanych ze sportem.
Paweł Rolek

Paweł Rolek

Trener grup 2011 i 2013B 518 681 346
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ze specjalizacją instruktora i trenera piłki nożnej. Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Posiada licencję trenerską UEFA C. Swoją piłkarską przygodę rozpoczął jako zawodnik Agrykoli Warszawa. W późniejszych latach reprezentował również barwy Drukarza Warszawa oraz Varsovii. W pracy trenera cechuje go kreatywność i dyscyplina.
Radosław Łuczyński

Radosław Łuczyński

Trener grup 2012B i 2014B 609 913 604
Trener piłki nożnej od 2014 roku specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą w piłce pięcioosobowej i siedmioosobowej w kategoriach Żak (F2/F1) i Orlik (E2/E1) oraz z doświadczeniem w rozgrywkach kategorii Młodzik (D2/D1). Absolwent Turystyki i Rekreacji warszawskiej SGGW, który w trakcie studiów zdobył uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją piłka nożna, a od 2018 roku legitymuje się licencją trenerską UEFA B. Absolwent podyplomowych studiów z przygotowania pedagogicznego. W trakcie dotychczasowej pracy zdobywał doświadczenie i współpracował z takimi klubami i organizacjami jak: KS Halinów, AMP Gool, UK International Soccer w USA oraz Victoria Sulejówek. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń, konferencji i warsztatów o treningu piłkarskim, psychologii sportu i nauczaniu. W swojej pracy inspiruje się wiedzą i wartościami zawartymi w książce „Dorastanie w grze – wszechstronny rozwój zawodnika” oraz „Współczesna pedagogika rodziców i nauczycieli w aktywności psychologicznej dziecka”. Motto: „Wartość dziecka/człowieka mierzy się umiejętnością wychodzenia z porażek a nie ilością sukcesów” śp. prof. nadzw. dr hab. Tadeusz Huciński.
Franek Wernikowski

Franek Wernikowski

Trener grupy 2012B 533 772 692
Najmłodszy trener w akademii, aplikuje na licencję UEFA C. Piłką nożną interesuje się od kołyski. Aktualnie w klubie jest asystentem grupy 2012C. Studiuje socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę piłkarską rozpoczynał w Zwarze Warszawa i kontynuował grę w Escoli Varsovia na poziomie CLJ u-15, u-17 oraz u-18.
Marcin Klukowski

Marcin Klukowski

Trener grup 2012B i 2015B
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel wychowania fizycznego od 14 lat. Trener piłki nożnej z licencją UEFA A i UEFA Elite Youth A. Pierwsze kroki trenerskie stawiał Victorii Sulejówek, następnie przez 5 lat był trenerem w SEMP Warszawa gdzie pracował z takimi zawodnikami jak Kacper Tobiasz, Szymon Włodarczyk czy Mateusz Wysokiński. Kolejnym krokiem była roczna współpraca z Pogonią Siedlce gdzie jako trener rocznika 2006 i 2007 rywalizował w ligach wojewódzkich i ekstralidze. Również w tym klubie koordynował najstarszy blok od trampkarza do juniora starszego. W 2013 roku zdobył jako trener asystent Mistrzostwo Polski z Kadrą Mazowsza z rocznikiem 2001. Uczestnik licznych kursów i konferencji trenerskich. Odbył staże w Legii Warszawa u Heninga Berga, Partizanie Belgrad a także licznych Brazylijskich klubach takich jak Gremio Porto Alegre, Santo Angelo, Juventus Sao Paulo czy Portuguesa. Ze Eskadrą związany od lutego 2024 odpowiadać będzie za grupy 2012 B i 2015 B.
Marek Kiepuszewski

Marek Kiepuszewski

Trener grupy 2013A 503 418 481
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie. Przygodę z piłką nożną rozpoczął już w wieku 8 lat w szkółce piłkarskiej SEMP Warszawa Ursynów. W wieku 17 lat zadebiutował jako zawodnik w III lidze Gwardii Warszawa. Swoją karierę kontynuował na mazowszu gdzie reprezentował takie kluby jak Piaseczno, Pogoń Grodzisk, GLKS Nadarzyn, GKP Targówek, Tygrys Huta Mińska.Od 2009 roku rozpoczął owocną pracę jako trener w piłce seniorskiej i młodzieżowej. Największy sukces to awans do III ligi z zespołem GKP Targówek. Trener legitymujący się licencją UEFA B.
Rafał Wielądek

Rafał Wielądek

Trener grupy 2014A 514 033 389
Wychowanek Klubu Dolcan Ząbki, którego barwy reprezentował na poziomie 1 ligi seniorów, gdzie łącznie rozegrał ponad 300 meczów i strzelił 70 bramek od 1 do 4 ligi oraz w Kadrze Mazowsza. Obecnie jest kapitanem naszej drużyny seniorskiej, gra na pozycji pomocnika. Przygodę trenerską rozpoczął w 2014 roku w klubie UKS Szel-Gol, następnie dołączył do Eskadry początkowo prowadząc rocznik 2007, 2011 oraz obecnie 2014. Trener, który jest od początku powstania naszej akademii, posiada licencję trenerską UEFA B oraz dyplom Instruktora Piłki Nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Adrian Górny

Adrian Górny

Trener grup 2015A i 2012B 883 933 903
Trener z licencją UEFA B. Pracę jako trener rozpoczął w wieku 20 lat. Trener związany z takimi klubami jak : Dolcan Ząbki, Marcovia Marki,UKS Orły Zielonka. Trener przygotowania motorycznego,dietetyk II stopnia oraz menadżer sportu. Obecnie trener w naszej akademii w rocznikach 2015A oraz 2012C.
Yaraslau Sycheuski

Yaraslau Sycheuski

Trener grupy 2015B 730 701 562
Od maja 2023 roku trener z licencją UEFA C. Obecnie jest trenerem asystentem w roczniku 2015. W swojej piłkarskiej przygodzie grał w klubach: Neman Grodnov(Białoruś,Grodno), Mazur Radzyminv(Liga Okręgowa), Nadnarawianka Pułtusk(5 Liga), AKS Zły( A-klasa).Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie(2 Rok).
Łukasz Dela

Łukasz Dela

Trener grup 2017 i 2018 694 941 552
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W trakcie studiów zdobył specjalizację menadżera sportu, instruktora piłki nożnej oraz trenera przygotowania motorycznego. W ramach rozwoju zawodowego trener Łukasz ukończył wiele kursów z zakresu przygotowania motorycznego (m.in.: FMS™- Functional Movement Screen, EPI 1- Elite Performance Istitue oraz Długofalowy rozwój dzieci i młodzieży w piłce nożnej organizowany przez BetterWay). Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich klubach jak Zagłębie Sosnowiec, Radomiak Radom czy Polonia Warszawa. Posiada licencję trenerską UEFA B.
Igor Chwedoruk

Igor chwedoruk

Trener grup 2017 i 2018 609 379 303
Absolwent Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego, na co dzień nauczyciel historii w szkole podstawowej oraz liceum ogólnokształcącym. Z piłką nożną związany od dzieciństwa, wychowanek klubu AON Rembertów. Aktualnie w trakcie kursu UEFA C.
Mateusz Nowaczyński

Mateusz Nowaczyński

Trener grup 2017 i 2018 517 811 846
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat. Przeszedł każdy etap szkolenia od żaka aż do seniora. Wychowanek AGAPE Białołęka, następnie reprezentował takie kluby jak AON Rembertów, Unia Warszawa, AszWoj Rembertów, PKS Radość, EsKadra. Pasjonat piłki nożnej oraz trener legitymujący się dyplomem UEFA B. Zainspirowany treningiem indywidualnym gdzie głównie stawia na rozwijanie umiejętności technicznych.
Alicja Bartnicka

Alicja Bartnicka

Trenerka grupy EsKadra GIRLS 887 785 985
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Trenerka z licencją UEFA C. Pracę jako trenerka rozpoczęła w wieku 19 lat. Doświadczenie zdobywane w Oks Otwock, MKS Otwock oraz Przedszkolach Legia Soccer Schools. Reprezentantka Polski w Teqballu. Była zawodniczka piłki nożnej w takich Klubach jak: OKS Otwock, Vulcan Wólka Mlądzka i Warszawska Akademia Piłkarska.
Łukasz Zaremba

Łukasz Zaremba

Trener bramkarzy 509 184 839
Były bramkarz Legii Warszawa, Górnika Łęczna oraz Chrobrego Głogów z ponad 250-ma występami na koncie w karierze, w tym m.in. 1/16 Pucharu Polski w barwach Chrobrego Głogów. Trener w szkole bramkarzy Legia Soccer Schools , Akademii Legii Warszawa oraz Goldkeepers. Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Posiada licencje trenerską UEFA B oraz dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Piłka Nożna w Polskiej Akademii Sportu.
Paweł Tarnowski

Paweł Tarnowski

Trener stażysta
Aplikuje na licencję trenerska UEFA C. W akademii od stycznia 2024, pomaga przy roczniku 2014A. W seniorskiej piłce 11-osobowej (kilkanaście sezonów na roznych poziomach rozgrywkowych) grał w takich klubach jak Hutnik Warszawa, Grom Warszawa, Ząbkovia Ząbki czy Madziar Nieporęt. W futsalu 4 lata w Legii Warszawa (2 sezony na poziomie ekstraklasy).