Michał Kleszczewski

Michał Kleszczewski

Prezes Zarządu kleszczewski@eskadra.eu
Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, magister o specjalizacji finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej EsKadra Sp. z o.o. i kompleksu sportowo-rekreacyjnego Strefa Sportu Sp. z o.o. Manager sportowy. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnego rodzaju firmami. Zdobył je m.in. w firmie Toyota Radość u jednego z czołowych dealerów Toyota Motor Poland w Polsce. W Central European Entertainment Sp. z o.o. był operatorem pierwszych restauracji Subway w Polsce. Z kolei w Domu Inwestycyjnym Management & Consulting Sp. z o.o. zajmował się doradztwem w zakresie wprowadzania spółek na Giełdę Papierów Wartościowych, w tym na platformę inwestycyjną NewConnect.
Adam Wsół

Adam Wsół

Dyrektor Sportowy 500 602 606wsol@eskadra.eu
Wychowanek klubu Ząbkovia Ząbki i Dolcanu Ząbki. Był z nim związany przez blisko 50 lat. Po zakończonej karierze zawodniczej, przez ponad 10 lat pełnił funkcję kierownika drużyny Dolcanu Ząbki, gdzie wywalczył 3. miejsce w Pierwszej Lidze oraz w ćwierćfinale Pucharu Polski. Od roku jest związany z projektem Akademii Piłkarskiej EsKadra. Oprócz wkładu merytorycznego w programowanie szkolenia młodych piłkarzy, jest odpowiedzialny również za kontakty z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, a także z klubami sportowymi, korzystającymi z infrastruktury Strefy Sporu. Wśród nich jest m.in. Legia Warszawa.
Olaf Ćwierzyński

Olaf Ćwierzyński

Koordynator Akademii 500 760 770cwierzynski@eskadra.eu
Absolwent warszawskiej uczelni SGGW. Ukończył kierunek Turystyka i Rekreacja. W klubie odpowiada za sprawy administracyjne oraz przebieg procesu szkoleniowego. Posiada licencję trenerską typu UEFA A. Doświadczenie zdobywał w Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa, gdzie z sukcesami prowadził roczniki, które regularnie awansowały na coraz wyższe poziomy w rozgrywkach MZPN. Dbał także o rozwój klubu od strony administracyjnej, pełniąc funkcję Kierownika Sportowego. Dodatkowo ma za sobą staże w znanym niemieckim klubie – Borussia Dortmund oraz Legii Warszawa. Uczestniczył w wielu kursokonferencjach dla trenerów.
Andrzej Sikorski

Andrzej Sikorski

Trener roczników 2005-2006, 2010 535 001 708sikorski@eskadra.eu
Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, licencjonowany trener przygotowania motorycznego i wielki pasjonat piłki nożnej. Posiada licencję trenerską typu UEFA B. Ma kilkuletnie doświadczenie trenerskie. Zdobywał je w takich klubach, jak Legia Warszawa, STF Champion i UKS Błyskawica, gdzie jako drugi trener wywalczył ze swoimi podopiecznymi Młodzieżowy Puchar Polski U-12.
Rafał Wielądek

Rafał Wielądek

Trener roczników 2007, 2011 514 033 389wieladek@eskadra.eu
Wychowanek Klubu Dolcan Ząbki, którego barwy reprezentował na poziomie 1 Ligi, gdzie łącznie rozegrał ponad 300 meczów i strzelił 70 bramek od 1 do 4 ligi oraz w Kadrze Mazowsza. Obecnie jest czynnym zawodnikiem 4-ligowego zespołu Huragan Wołomin. Gra na pozycji pomocnika. Przygodę trenerską rozpoczął w 2014 roku w Klubie UKS Szel-Gol, gdzie z rocznikiem 2007 uzyskał 3 kolejne awanse w rozgrywkach ligowych MZPN. Ma dyplom Instruktora Piłki Nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Marta Andrzejczyk

Marta Andrzejczyk

Trener rocznika 2012 793 930 053andrzejczyk@eskadra.eu
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Była zawodniczka kobiecych klubów piłkarskich, m.in. Czarni Sosnowiec oraz Diamonds United. Jako trener pracuje od 2010 roku. M.in. w takich klubach jak Socatots, Brazilian Soccer Schools oraz WBS Warszawa. Posiada uprawnienia UEFA C.
Łukasz Dela

Łukasz Dela

Trener roczników 2007, 2013 694 941 552dela@eskadra.eu
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ze specjalizacją menadżer sportu oraz instruktor piłki nożnej. Licencjonowany Ekspert FMS™ (Functional Movement System). Doświadczenie zawodowe dobywał w takich klubach jak Radomiak Radom, Polonia Warszawa, Akademia Sportu oraz PSS Legion Warszawa. Posiada licencję trenerską UEFA C.
Bartłomiej Paulus

Bartosz Paulus

Trener roczników 2011, 2014 693 662 666paulus@eskadra.eu
Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu drużyn młodzieżowych, które zdobywał m.in. w Legii Warszawa, UKS Błyskawica oraz Akademii Piłkarskiej GOOL. Były zawodnik Polonii Warszawa i GKP Targówek Warszawa. Trener piłkarski z licencją UEFA C. Posiadacz licencji sędziowskiej.
Grzegorz Jaszczołt

Grzegorz Jaszczołt

793 712 640jaszczolt@eskadra.eu
Absolwent Politechniki Białostockiej na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Logistyka. Posiada Licencję Trenerską UEFA Grassroots C. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, m.in. jako wychowawca kolonijny i trener. Wielki pasjonat piłki nożnej. Piłkarskie szlify zdobywał grając w trampkarzach i juniorach na szczeblu I ligi województwa podlaskiego oraz w seniorach na poziomie 4 ligi grupa podlaska.