Michał Kleszczewski

Michał Kleszczewski

Prezes Zarządu kleszczewski@eskadra.eu
Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, magister o specjalizacji finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej EsKadra Sp. z o.o. i kompleksu sportowo-rekreacyjnego Strefa Sportu Sp. z o.o. Manager sportowy. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnego rodzaju firmami. Zdobył je m.in. w firmie Toyota Radość u jednego z czołowych dealerów Toyota Motor Poland w Polsce. W Central European Entertainment Sp. z o.o. był operatorem pierwszych restauracji Subway w Polsce. Z kolei w Domu Inwestycyjnym Management & Consulting Sp. z o.o. zajmował się doradztwem w zakresie wprowadzania spółek na Giełdę Papierów Wartościowych, w tym na platformę inwestycyjną NewConnect.
Adam Wsół

Adam Wsół

Dyrektor Sportowy 500 602 606
Wychowanek klubu Ząbkovia Ząbki i Dolcanu Ząbki. Był z nim związany przez blisko 50 lat. Po zakończonej karierze zawodniczej, przez ponad 10 lat pełnił funkcję kierownika drużyny Dolcanu Ząbki, gdzie wywalczył 3. miejsce w Pierwszej Lidze oraz w ćwierćfinale Pucharu Polski. Od roku jest związany z projektem Akademii Piłkarskiej EsKadra. Oprócz wkładu merytorycznego w programowanie szkolenia młodych piłkarzy, jest odpowiedzialny również za kontakty z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, a także z klubami sportowymi, korzystającymi z infrastruktury Strefy Sporu. Wśród nich jest m.in. Legia Warszawa.
Olaf Ćwierzyński

Olaf Ćwierzyński

Dyrektor Akademii 500 760 770cwierzynski@eskadra.eu
Absolwent warszawskiej uczelni SGGW. Ukończył kierunek Turystyka i Rekreacja. W klubie odpowiada za sprawy administracyjne oraz przebieg procesu szkoleniowego. Posiada licencję trenerską typu UEFA A. Doświadczenie zdobywał w Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa, gdzie z sukcesami prowadził roczniki, które regularnie awansowały na coraz wyższe poziomy w rozgrywkach MZPN. Dbał także o rozwój klubu od strony administracyjnej, pełniąc funkcję Kierownika Sportowego. Dodatkowo ma za sobą staże w znanym niemieckim klubie – Borussia Dortmund oraz Legii Warszawa. Uczestniczył w wielu kursokonferencjach dla trenerów.
Marek Sałasiński

Marek Sałasiński

Trener roczników 2006 i 2008 601 231 294
Wielki pasjonat piłki nożnej, wychowanek Legii Warszawa od poziomu skrzata do seniora w III-ligowych rezerwach klubu. Do dziś aktywny piłkarsko na poziomie amatorskim. Trener z licencją UEFA B, który ma za sobą staże trenerskie w Legii Warszawa oraz TSV 1860 Rosenheim(Niemcy). Dodatkowo w dorobku pobyty za granicą i obserwacja pracy Akademii Młodzieżowych (Hertha Berlin oraz Waldhof Mannheim). Poprzednio pracował w warszawskiej Real Football Academy. Motto trenerskie ”Daj od siebie więcej, niż od Ciebie oczekują”.

Jan Stolarski

Trener drużyny seniorów i rocznika 2005 511 068 779
Rafał Wielądek

Rafał Wielądek

Trener roczników 2007 i 2011 514 033 389
Wychowanek Klubu Dolcan Ząbki, którego barwy reprezentował na poziomie 1 Ligi, gdzie łącznie rozegrał ponad 300 meczów i strzelił 70 bramek od 1 do 4 ligi oraz w Kadrze Mazowsza. Obecnie jest czynnym zawodnikiem 4-ligowego zespołu Huragan Wołomin. Gra na pozycji pomocnika. Przygodę trenerską rozpoczął w 2014 roku w Klubie UKS Szel-Gol, gdzie z rocznikiem 2007 uzyskał 3 kolejne awanse w rozgrywkach ligowych MZPN. Ma dyplom Instruktora Piłki Nożnej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Łukasz Dela

Łukasz Dela

Trener roczników 2007 i 2014 694 941 552
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ze specjalizacją menadżer sportu oraz instruktor piłki nożnej. Licencjonowany Ekspert FMS™ (Functional Movement System). Doświadczenie zawodowe dobywał w takich klubach jak Radomiak Radom, Polonia Warszawa, Akademia Sportu oraz PSS Legion Warszawa. Posiada licencję trenerską UEFA C.
Bartłomiej Paulus

Bartosz Paulus

Trener rocznika 2006 693 662 666
Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu drużyn młodzieżowych, które zdobywał m.in. w Legii Warszawa, UKS Błyskawica oraz Akademii Piłkarskiej GOOL. Były zawodnik Polonii Warszawa i GKP Targówek Warszawa. Trener piłkarski z licencją UEFA C. Posiadacz licencji sędziowskiej.
Patryk Araźny

Patryk Araźny

Trener roczników 2011 i 2012 692 456 608
Ambitny trener z licencją UEFA C, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami młodzieżowymi m.in jako wychowawca kolonijny i trener w klubie UKS ASzWoj Rembertów. Od najmłodszych lat wielki fan piłki nożnej. Podczas osobistej przygody piłkarskiej jako zawodnik reprezentował barwy stołecznych klubów: Legii, Agrykoli, Drukarza, GKP Targówka czy UKS ASzWoj Rembertów. W ramach rozwijania swoich umiejętności ukończył również kurs sędziowski i posiada licencję sędziowską. W AP EsKadra od stycznia 2020 roku jako trener roczników 2011 i 2012.
Jacek Mierzejewski

Jacek Mierzejewski

Trener roczników 2008 i 2014 603 441 196
Absolwent kierunku logistyka na Akademii Sztuki Wojennej. Wychowanek UKS AON Rembertów, gdzie przez lata pełnił różne funkcje od trenera do wiceprezesa ds. sportowych. Legitymuje się licencją trenerską UEFA C. Posiada także uprawnienia kierownika i wychowawcy wypoczynku oraz ukończony kurs animatora czasu wolnego.
Łukasz Zaremba

Łukasz Zaremba

Trener bramkarzy 509 184 839
Były bramkarz Legii Warszawa, Górnika Łęczna oraz Chrobrego Głogów z ponad 250-ma występami na koncie w karierze, w tym m.in. 1/16 Pucharu Polski w barwach Chrobrego Głogów. Trener w szkole bramkarzy Legia Soccer Schools , Akademii Legii Warszawa oraz Goldkeepers. Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Piłka Nożna w Polskiej Akademii Sportu.