Michał Kleszczewski

Michał Kleszczewski

Prezes Zarządu kleszczewski@eskadra.eu
Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, magister o specjalizacji finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej EsKadra Sp. z o.o. i kompleksu sportowo-rekreacyjnego Strefa Sportu Sp. z o.o. Manager sportowy. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnego rodzaju firmami. Zdobył je m.in. w firmie Toyota Radość u jednego z czołowych dealerów Toyota Motor Poland w Polsce. W Central European Entertainment Sp. z o.o. był operatorem pierwszych restauracji Subway w Polsce. Z kolei w Domu Inwestycyjnym Management & Consulting Sp. z o.o. zajmował się doradztwem w zakresie wprowadzania spółek na Giełdę Papierów Wartościowych, w tym na platformę inwestycyjną NewConnect.
Adam Wsół

Adam Wsół

Dyrektor Sportowy 500 602 606wsol@eskadra.eu
Wychowanek klubu Ząbkovia Ząbki i Dolcanu Ząbki. Był z nim związany przez blisko 50 lat. Po zakończonej karierze zawodniczej, przez ponad 10 lat pełnił funkcję kierownika drużyny Dolcanu Ząbki, gdzie wywalczył 3. miejsce w Pierwszej Lidze oraz w ćwierćfinale Pucharu Polski. Od roku jest związany z projektem Akademii Piłkarskiej EsKadra. Oprócz wkładu merytorycznego w programowanie szkolenia młodych piłkarzy, jest odpowiedzialny również za kontakty z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, a także z klubami sportowymi, korzystającymi z infrastruktury Strefy Sporu. Wśród nich jest m.in. Legia Warszawa.
Olaf Ćwierzyński

Olaf Ćwierzyński

Koordynator Akademii 500 760 770cwierzynski@eskadra.eu
Absolwent warszawskiej uczelni SGGW. Ukończył kierunek Turystyka i Rekreacja. W klubie odpowiada za sprawy administracyjne oraz przebieg procesu szkoleniowego. Posiada licencję trenerską typu UEFA B. Doświadczenie zdobywał w Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa, gdzie z sukcesami prowadził roczniki, które regularnie awansowały na coraz wyższe poziomy w rozgrywkach MZPN. Dbał także o rozwój klubu od strony administracyjnej, pełniąc funkcję Kierownika Sportowego. Dodatkowo ma za sobą staż w znanym niemieckim klubie – Borussia Dortmund. Uczestniczył w wielu kursokonferencjach dla trenerów.
Dariusz Baliński

Dariusz Baliński

Trener roczników 2010-2011 608 205 448balinski@eskadra.eu
Absolwent szkoły trenów PZPN Goalkeeper. Posiada licencję trenerską typu UEFA B. Grał w takich klubach, jak Legia Warszawa, Polonia Warszawa i Hutnik Warszawa. Po ukończeniu studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozpoczął karierę trenerską w UKS Błyskawica W-wa.
Piotr Cacko

Piotr Cacko

Trener roczników 2005-2007 509 098 091cacko@eskadra.eu
Posiada blisko 20-letnie doświadczenie trenerskie, które zdobywał w takich klubach, jak UKS Orzeł Warszawa i UKS Błyskawica Warszawa. Jednym z jego największych sukcesów jest Młodzieżowy Puchar Polski U-12, zdobyty w 2017 roku. Ważnym osiągnięciem było także Vice Mistrzostwo Ligi Mazowieckiej U-13 w 2007 roku. Ponadto jego drużyna zdobyła awans do Ekstraligi U-13 w 2018 roku.
Andrzej Sikorski

Andrzej Sikorski

Trener roczników 2005-2007 535 001 708sikorski@eskadra.eu
Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, licencjonowany trener przygotowania motorycznego i wielki pasjonat piłki nożnej. Posiada licencję trenerską typu UEFA C. Ma kilkuletnie doświadczenie trenerskie. Zdobywał je w takich klubach, jak Legia Warszawa, STF Champion i UKS Błyskawica, gdzie jako drugi trener wywalczył ze swoimi podopiecznymi Młodzieżowy Puchar Polski U-12.
Adam Stokowiec

Adam Stokowiec

Trener roczników 2007-2008 500 680 080stokowiec@eskadra.eu
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie na kierunku Menedżer Sportu. Posiada dyplomy UEFA B, Coerver Coaching oraz Scout For Football. Doświadczenie trenerskie zdobywał, m.in. będąc na stażach w greckich klubach piłkarskich oraz pracując w Klubie Sportowym Respekt Halinów. W AP EsKadra odpowiadać będzie za drużyny z rocznik 2007-2008, a także za organizację Ligi Dziecięcej i Młodzieżowej.