Akademia Piłkarska EsKadra z autorskim programem szkolenia!
Data dodania: 2023-11-16
Od początku listopada w naszej Akademii nastąpiła zmiana w kontekście szkolenia naszych podopiecznych, po kilku miesiącach wytężonej pracy ukończony został Autorski Program Szkolenia Akademii Piłkarskiej Eskadra Warszawa, który opracował Dyrektor Akademii - Bartosz Bobrowski.
Program został bardzo pozytywnie oceniony pod kątem merytorycznym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

🟦🟧 ESKADRA WARSZAWA POSIADA AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA 🟦🟧

Co to znaczy dla naszej Akademii❓

Praca kadry trenerskiej została ściśle ukierunkowana i określona w wielu obszarach szkolenia, począwszy od wizji i filozofii Akademii, poprzez metodologię i strukturę treningową, kończąc na szczegółowym planowaniu i ewaluacji pracy szkoleniowej.
Zaplanowano dokładnie cele i treści szkoleniowe dla każdej kategorii wiekowej, ujednolicono model gry drużyn Eskadry i model treningu pod kątem rzeczowym i czasowym. Program zawiera również ścieżkę rozwoju indywidualnego zawodników, ujednolicone testy motoryczne i piłkarskie czy dodatkowe narzędzia do nabywania i rozwoju umiejętności naszych podopiecznych. Ponadto stworzone zostały mezocykle treningowe zawierające wytyczne dla obszarów: technicznego, taktycznego, motorycznego, mentalnego oraz wiedzy i wychowania.
Autorski Program Szkolenia wyróżnia naszą Akademię spośród innych, jesteśmy jednym z nielicznych klubów na Mazowszu posiadających tego typu narzędzie w pracy trenerskiej.
W kolejnych miesiącach nasz program będzie wdrażany przez trenerów i dalej rozbudowywany, tak aby udoskonalać każdy jego szczegół.

#AutorskiProgramSzkolenia #Rozwój