Obozy zimowe
EsKadra Winter Camp 2022 (Roczniki 2009, 2011, 2012, 2013, 2014) Łomża 29.01.2022 - 05.02.2022
Koszt całkowity1600 zł
Zaliczka
Strona www obiektuhttps://www.gromada.pl/
Do dyspozycji będą

W ramach obozu przygotowawczego do rundy wiosennej po raz pierwszy udamy się do Łomży. Jest to miejsce, które zapewni nam fantastyczne warunki treningowe i znajduje się w niedużej odległości od Warszawy. Do naszej pełnej dyspozycji będzie specjalnie przygotowany kompleks sportowo-rekreacyjny MOSIR Łomża zawierający: boisko o sztucznej nawierzchni, hala sportowa, siłownia oraz kryta pływalnia.

Oferta obejmuje:

  • Zakwaterowanie w hotelu Gromada,
  • Pełne wyżywienie uczestników,
  • Transport w obydwie strony,
  • Ubezpieczenie,
  • Opiekę kadry trenerskiej.
Plan szkolenia

Celem obozu jest szczegółowe przygotowanie naszych zespołów do rozgrywek ligowych w rundzie jesiennej. Aby to osiągnąć, nasi zawodnicy będą intensywnie pracować nad techniką piłkarską, założeniami taktycznymi oraz przygotowaniem motorycznym, podczas treningów i rozgrywanych w trakcie wyjazdu meczów sparingowych z ciekawymi rywalami z Podlasia.

 

Grupy, które dopiero powstają w naszej akademii lub zaczynają swoją ligową przygodę będą się skupiały na oswojeniu z ustawieniem i zachowaniem w grze. W ich przypadku również przewidziane są mecze towarzyskie z rówieśnikami z okolicznych klubów. Naszym podopiecznym nie zabraknie na pewno wszechstronnego rozwoju fizycznego oraz nauczania najważniejszych elementów techniki piłkarskiej.

Dokumenty
Agata Bielawska

Agata Bielawska

Kierownik biura Akademii 500 402 702 bielawska@eskadra.eu