Obozy zimowe
EsKadra Winter Camp (Roczniki 2012 - 2005) Łódź 08.02.2020 - 15.02.2020
Koszt całkowity1400 zł
ZaliczkaWYMAGANA DO 15 LISTOPADA 2019 r. W KWOCIE 400 zł
Strona www obiektuhttps://www.hotelambasador.eu/chojny/hotel
Do dyspozycji będą

W ramach obozu przygotowawczego do rundy wiosennej po raz pierwszy udamy się do Łodzi. Jest to miejsce, które zapewni nam fantastyczne warunki treningowe i znajduje się w niedużej odległości od Warszawy. Do naszej pełnej dyspozycji będzie specjalnie przygotowany kompleks sportowo-rekreacyjny CHKS Łódź zawierający: boiska o sztucznej nawierzchni, hala sportowa, siłownia oraz kryta pływalnia.

 

Oferta obejmuje:

  • Zakwaterowanie w hotelu Ambasador,
  • Pełne wyżywienie uczestników,
  • Transport w obydwie strony,
  • Ubezpieczenie,
  • Opiekę kadry trenerskiej.
Plan szkolenia

Celem obozu jest szczegółowe przygotowanie naszych zespołów do rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej. Aby to osiągnąć, nasi zawodnicy będą intensywnie pracować nad techniką piłkarską, założeniami taktycznymi oraz przygotowaniem motorycznym, podczas treningów i rozgrywanych w trakcie wyjazdu meczów sparingowych z ciekawymi rywalami jak Widzew Łódź, SMS Łódź itp.

 

Grupy, które dopiero powstają w naszej akademii lub zaczynają swoją ligową przygodę będą się skupiały na oswojeniu z ustawieniem i zachowaniem w grze. W ich przypadku również przewidziane są mecze towarzyskie z rówieśnikami z okolicznych klubów. Naszym podopiecznym nie zabraknie na pewno wszechstronnego rozwoju fizycznego oraz nauczania najważniejszych elementów techniki piłkarskiej.

 

Niezbędnym aspektem obozu będzie również integracja naszych młodych piłkarzy, kształtowanie ich samodzielności i umiejętności współdziałania w grupie, a także rozwój sportowy. Będziemy dążyć do tego, aby wszyscy zawodnicy wrócili z wyjazdu szczęśliwi i pełni motywacji do nowych wyzwań. Natomiast grupy treningowe zintegrowane i przygotowane do rozgrywek ligowych!

Dokumenty
Olaf Ćwierzyński

Olaf Ćwierzyński

Koordynator Akademii 500 760 770 cwierzynski@eskadra.eu