Udany turniej ŁAF ZINA CUP w wykonaniu r. 2015
Data dodania: 2022-02-16
W ostatni weekend nasza najmłodsza grupa U7 prowadzona przez Trenera Łukasza Delę miała okazję rywalizować na turnieju halowym w Łodzi.

Skład: Antek Wójcicki, Michał Sadoch, Bartek Sadoch, Tadek Łabuda, Tadek Sawicki, Ksawery Słomka, Igor Lemieszek, Szymon Bębenek, Adam Raczyński, Filip Miłosz

Komentarz Trenera – Łukasz Dela:

W mroźny niedzielny poranek udaliśmy do Łodzi na turniej halowy ŁAF ZINA CUP, organizowany przez Łódzką Akademię Futbolu. Było to prawdziwe piłkarskie święto, gdzie każdy z uśmiechem na ustach wychodził na kolejne spotkanie. Niezmiernie cieszy fakt odwagi, nieustępliwości, ciągłej próby odbierania piłek oraz podejmowania pojedynków 1×1. Turniej pokazał, że mamy w sobie ogromnego ducha walki, nie poddając się po straconych bramkach i do ostatniego gwizdka prąc do przodu po kolejne trafienia. Kolejny raz widać było efekty regularnych meczów w których chłopcy biorą udział. Widać w Nich pewność siebie oraz koncentrację. Trzeba również wspomnieć, że najlepszy zawodnikiem turnieju został Ksawery Słomka. Nie poprzestajemy na dotychczasowych dobrych rezultatach i 5 marca kolejny raz udamy się na turniej. Ogromne podziękowania dla Pana Rafała oraz Bartosza, którzy pomogli w transporcie oraz ogarnięciu całej eskadrowej gromadki.

Za sportową rywalizację dziękujemy:

Wisła Płock
KKS Koluszki
Lechia Tomaszów
Młody Widzew Chojny
Łódzka Akademia Futbolu