Podsumowanie sezonu 2018/2019 grupy pomarańczowej
Data dodania: 2019-07-05

Dla grupy pomarańczowej rocznika 2005 zakończył się intensywny rok piłkarskiej przygody. Po zmianie trenerów i zasad panujących w zespole, chłopcom udało się wejść na wyższy poziom i wywalczyć upragniony awans do drugiej warszawskiej ligi okręgowej rozgrywek MZPN.

Cieszy bardzo postęp, jaki zawodnicy poczynili przez ten rok i ich zaangażowanie, które przełożyło się na to, że wielu z nich dostawało szansę na grę w drużynie granatowej, a kilku jest na najlepszej drodze do tego, aby na stałe dołączyć do bardziej doświadczonych kolegów. Jest to efektem konsekwentnej pracy na treningach, rozegranych meczów ligowych i sparingowych oraz różnego rodzaju obozom i zgrupowaniom.

Porównując to, jak zespół prezentował się w sierpniu 2018 do stanu obecnego aż trudno uwierzyć, że jest to ta sama drużyna i za to należą się chłopcom ogromne gratulacje, bo to Wy tego dokonaliście!

Za moment początek przygotowań do nowego sezonu, który będzie wymagał od eskadrowiczów jeszcze cięższej pracy i wyższych umiejętności ale na pewno warto to zrobić, bo radość i satysfakcja z kolejnych sukcesów będzie bardzo słodką nagrodą!