Remis w rywalizacji z KS Halinów w rozgrywkach Ligi Zimowej!
Data dodania: 2021-02-27
Tuż przed kolejną kolejką Ligi Zimowej przyjrzymy się weekendowym zmaganiom rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣, grupy która istnieje w naszej akademii od początku obecnego sezonu. W niedzielny wieczór Eskadrowicze zmierzyli się z KS Halinów Sekcja Piłkarska. Oba trafienia w zremisowanym 1:1 pojedynku padły w drugiej połowie. Pierwszy do bramki trafił zawodnik z Halinowa. Wydawało się, że to właśnie goście wywiozą z tego spotkania komplet punktów. Jednak na 2 minuty przed końcem dzięki trafieniu Maćka Rogala mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów. Nasi zawodnicy po 3 dotychczasowych rozegranych rywalizacjach tracą do podium zaledwie 2 punkty. Trzymamy mocno kciuki za kolejne mecze w wykonaniu rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣. Najbliższa okazja już dzisiaj w spotkaniu z Akademią Piłki Nożnej Mińsk Mazowiecki 😊.